قوانین و مقررات سایت حامی

همراه عزیز سلام

متشکریم که به حامی سیستم اعتماد کرده و متخصصان ما را برای مشاوره خود انتخاب کرده‌اید. خواهشمندیم پیش از رزرو جلسه شرایط و ضوابط مربوط به مشاوره آنلاین و یا حضوری در حامی سیستم را با دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به رزرو کنید. سوالات و ابهامات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل و یا تلفن های ثبت شده در صفحه تماس با ما در سایت با بخش پشتیبانی در میان بگذارید .

مشاوره حضوری

جلسات مشاوره حضوری در دفتر تهران موسسه حامی واقع در برج فناوری شریف به ادرس طرشت، میدان تیموری، بلوار صالحی، نبش تقاطع صالحی و اکبری، برج فناوری طرشت، طبقه ۷، واحد ۷۰۷  برگزار می شود. مدت زمان هر جلسه مشاوره ۳۰ دقیقه میباشد. نحوه پرداخت جلسات مشاوره به صورت آنلاین پس از تایید نهایی زمان مشاوره است. برای رزرو زمان مشاوره از طریق سایت حامی به آدرس hamigrowth.com   اقدام کنید.  قابل ذکر است که با توجه به زمان بندی منظم در سیستم حامی درصورت تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه بدون هماهنگی، ، مدت تاخیر شما از زمان جلسه شما کسر خواهد شد.

مشاوره آنلاین

در صورتی که تمایل به جلسه حضوری ندارید امکان برای شما فراهم شده تا از طریق فضای مجازی با مشاورین حامی در تماس باشید. برای این منظور نوع وسیله ارتباطی خود را مانند اسکایپ، واتساپ، تماس تلفنی و غیره با پشتیبانی موسسه در جریان بگذارید و چند دقیقه قبل از زمان مشاوره برای هماهنگی و ارتباط با پشتیبانی موسسه آماده باشید.

نحوه پرداخت هزینه مشاوره

لازم است در ابتدا از سایت حامی به ادرس hamigrowth.com  قسمت رزرو، تاریخ و زمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مراحل رزرو را تا نهایی شدن و اتصال به درگاه پرداخت ادامه دهید. در نهایت پس ار پرداخت، زمان مشاوره برای شما ثبت و نهایی خواهد شد. سپس  شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما موفق بوده و زمان مشاوره ثبت شده را برای شما نمایش خواهد داد.

بازگشت وجه

در صورت بروز مشکلات ارتباطی در مشاوره انلاین از طرف حامی سیستم کل وجه شما قابل برگشت است و یا شما میتوانید زمان دیگری را برای مشاوره انتخاب نمایید. در صورت عدم رضایت در مشاوره و درخواست برگشت وجه لطفا ایمیلی حاوی دلایل و مشلات پیش آمده برای پشتیبانی ارسال کنید تا توسط مدیریت بررسی گردد.

الزامات عمومی

 • لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.
 • قابل ذکر است استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
 • برای اهداف غیر قانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

 این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

کپی رایت و مالکیت معنوی

وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، بارگزاری، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

حریم خصوصی

 این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

نظرات کاربران

اگر در هر زمانی بدون درخواست با درخواست ما شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

پایان